Zakázková nemocnice

Tímto produktem nabízíme klientům řešení krizových situací, tedy situací, kdy je zadavatel v tísni a nedokáže již svou veřejnou zakázku nadále administrovat sám. V takovém případě nabízíme zpracování analýzy možných řešení nastalé situace či audit zadávacího řízení. Produkt „Zakázková nemocnice“ je jedinečný zejména rychlostí poskytnuté pomoci. Na přání klienta jsme schopni poskytnout akutní audit stavu vaší zakázky a to buď na základě elektronické komunikace, telefonního hovoru nebo přímo na vámi zvoleném místě.

Dostali jste se při administraci veřejné zakázky do krizové situace? Jsme tu pro vás! Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese: info@presley-tender.cz.

Novinky

  • Úředníci nechtějí rušit zakázky s jednou nabídkou, ukázal průzkum

    Většina českých úředníků vítá odstranění povinnosti zrušit zakázku s jedinou nabídkou, které přinese projednávaná novela zákona o zadávání veřejných zakázek. Každý desátý se toho obává, vyplývá z průzkumu společností Otidea a Transparency International me
    lis 13
  • Sněmovna podpořila jednodušší zadávání veřejných zakázek

    Sněmovna dnes podpořila vládní novelu zákona o veřejných zakázkách, který má zjednodušit jejich zadávání. Předloha má mimo jiné usnadnit hodnocení tendrů podle více kritérií a nesoustředit se pouze na nabízenou cenu. Změny mají platit od 1. ledna 2015.
    říj 02
Archiv novinek...