O společnosti

Zabýváme se poradenskou činností zadavatelům i uchazečům v oblasti veřejných zakázek a řešení případů krácení či vratek dotací z důvodu porušení rozpočtové kázně. Poskytujeme služby dle individuálních požadavků a potřeb klienta, od komplexní administrace při realizaci konkrétní veřejné zakázky přes průběžné poskytování konzultací pro dílčí úkony až po pomoc s vytvořením právně bezvadné nabídky či její kontrolou.

Našim klientům poskytujeme komplexní administrativní zajištění zadávacího řízení dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších a prováděcích předpisů., příp. dle pravidel jednotlivých dotačních programů, přípravu nabídek do výběrových řízení atd. V současné době spolupracujeme s více než jedním stem spokojených klientů, z převážné míry z řad zadavatelů.

Pracujeme s nejnovějšími trendy nastavenými rozhodovací činností Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže České republiky a o případných změnách v rozhodovací praxi tohoto orgánu dozoru své klienty informujeme pomocí našeho newsletteru.

Novinky

  • Úředníci nechtějí rušit zakázky s jednou nabídkou, ukázal průzkum

    Většina českých úředníků vítá odstranění povinnosti zrušit zakázku s jedinou nabídkou, které přinese projednávaná novela zákona o zadávání veřejných zakázek. Každý desátý se toho obává, vyplývá z průzkumu společností Otidea a Transparency International me
    lis 13
  • Sněmovna podpořila jednodušší zadávání veřejných zakázek

    Sněmovna dnes podpořila vládní novelu zákona o veřejných zakázkách, který má zjednodušit jejich zadávání. Předloha má mimo jiné usnadnit hodnocení tendrů podle více kritérií a nesoustředit se pouze na nabízenou cenu. Změny mají platit od 1. ledna 2015.
    říj 02
Archiv novinek...